Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Edit Template

Meist

Avaleht - Meist

Koduhospiits OÜ

Empaatiline tugi elulõpu teekonnal

Soovime pakkuda kroonilise elu ohustava haigusega klientidele ja nende lähedastele emotsionaalset ja füüsilist tuge, aitame neil turvaliselt ja väärikalt toime tulla koduses keskkonnas.

Püüame aidata Teil näha, et iga loojang oma lõplikkuses võib olla väärikas – olgu see siis ühe päeva õhtusse veeremine või terve elukaare lõppemine.

Patsienti
0 +
Eduka uurimustöö​
0 +
Aastat kogemust​
0
Professionaalset õde​
0 +

Ajajoon

Aastatepikkune kogemus

Meie missioon on  pakkuda elu ohustava kroonilise haigusega kliendile ja tema lähedastele emotsionaalset ja füüsilist turvatunnet ning nõuandeid väärikaks toimetulekuks koduses keskkonnas. Meie meeskonna teekond tänase pädevuseni on kestnud üle 20 aasta.

Oleme valdkonnapõhiselt tegutsenud juba aastast 2007 ning sellest ajast läbi viinud erinevaid projektipõhiseid sihtgruppi toetavaid tegevusi. Kindlasti plaanime viia ellu veel mitmeid projekte, mille toel meie klientide toimetulekut toetada.

Jaanuar 2024Projekt
Jaanuar 2023Projekt
Oktoober 2020Projekt
Märts 2007MTÜ Kaev

Meie meeskond

Meie kogenud meeskond

Meie eesmärk on tagada, et iga klient saab individuaalset ja terviklikku hooldust, mis vastab nende spetsiifilistele vajadustele. Meie pikaajaline kogemus ja pühendumus kliendi heaolule teevad meist usaldusväärse ja pädeva partneri igas olukorras. Me koolitame ennast pidevalt selle nimel, et tõsta teenuse kvaliteeti.

Kristi Luksep

Kristi Luksep

Õde-nõustaja, sotsiaaltöötaja, meeskonna juht
Kristi pädevusse kuuluvad: koduõendus, sotsiaaltöö, liikumise juhendamine, vajalike abivahendite leidmine, kriisi- ja leinanõustamine. Kristil on magistrikraad sotsiaaltöös ning bakalaureusekraad cum laude õe erialal.
„Lootus tähendab näha valgust oma südamega isegi siis, kui Sinu silmad näevad vaid pimedust.“
Christer

Christer

Parameedik
Christer on parameediku kutsega. Tema pädevusse kuulub esmaabi andmine ning sellealane juhendamine, hooldustöö ergonoomika juhendamine pereliikmetele. Christer aitab meie kliente transpordil sõiduautoga.
Juhtmõte elus: "Lihtsuses peitub võlu."
Ülle

Ülle

Hooldustöötaja, tase 4
Üllel on hooldustöötaja 4. taseme kutse ja üle 14 aasta kogemust haiglates, hooldekodudes ja koduhoolduses. Ta on õppinud Põltsamaa Ametikoolis ning Haapsalu Kutsehariduskeskuses ja saanud tegevusjuhendaja kutse.
"Positiivne mõtteviis loob positiivse elu."
Tatjana

Tatjana

Õde-nõustaja, sotsiaaltöötaja, meeskonna juht
Tatjana on omandanud hooldustöötaja 4. taseme kutse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis ning on läbinud täiendkoolitused mh dementsusega kliendi hooldamisest. Tal on töökogemus nii haiglast kui päevakeskusest ning nii eakate inimestega, dementsusega kui ka puuetega inimestega
"Armastan inimesi ja annan nendele positiivsust."
Roland

Roland

Logistik-meistrimees
Roland aitab meie kliente transpordil sõiduautoga. Samuti on ta oma kuldsete kätega abiks kodukohandamisel ning lööb meelsasti kaasa mitmetes nikerdamist vajavates asjades. Roland on juriidilise kõrgharidusega ning pikaaegse töökogemusega logistikasektoris, seega tema teab, kuidas saab punktist A punkti B kõige väiksema vaevaga.
Juhtmõte elus: "Lihtsuses peitub võlu."
Diane

Diane

Iluteenindaja
Diane omandas maniküürija/pediküürija ning küünetehniku kutse juba 20 aastat tagasi. 2009. aastal on ta lõpetanud ka kosmeetiku eriala. Üle 10 aastat on ta õendushooldushaiglates tegelenud "raskete jalgade" pediküüriga, millele on ka suuresti spetsialiseerunud.
"Ei ole probleeme ja takistusi on vaid lahendused."

Meie põhiväärtused

Väärtused juhivad meie igapäevast
tegevust ja suhtumist.

Pakume kompleksset koduhospiitsi teenust, mis keskendub klientide ja nende lähedaste heaolule ning väärikale toimetulekule kodus. Oleme pühendunud looma usaldusväärseid ja toetavaid suhteid, tagades samal ajal klientide autonoomia ja eneseväärikuse.

Empaatia

Oleme alati hoolivad ja osavõtlikud oma klientide ja nende lähedaste suhtes, arvestades nende emotsionaalseid ja füüsilisi vajadusi.​

Eetilisus

Hoiame klientide huve kõrgel ning järgime rangeid eetilisi põhimõtteid. Me ei võta klientidelt vastu kingitusi. Me kaitseme kliendi huve kolmandate isikute ees. Me hoidume avaldamast ilma kirjaliku nõusolekuta kliendi delikaatseid isikuandmeid.

Eneseväärikus

Me aktsepteerime klientide ja lähedaste reaktsioone emotsionaalselt rasketes olukordades, ei häbista ega alaväärista neid tundlikes olukordades ja pakume professionaalset tuge, et ennetada võimalikke kahjulikke tagajärgi.

Meie Kogemus

Üle 20 aasta hoolekande, tervishoiu- ja nõustamisteenuste kogemust

Meie meeskond koosneb kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, kellel on üle 20 aasta kogemust erinevates valdkondades. Nende ekspertide kombineeritud kogemused võimaldavad meil pakkuda terviklikku ja professionaalset tuge meie klientidele.

Kodune hooldus ja abi Sinu kõigile vajadustele

Lahtiolekuajad

Koduhospiits OÜ
Reg kood: 14458636

© 2024 Koduhospiits