Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Edit Template

Hinnakiri

Tule konsultatsioonile

Professionaalne abi sinu igaks vajaduseks

Koduhospiitsi töö eesmärgiks on võimaldada kaugelearenenud ja surmaga lõppeva haigusega inimesel elada kliendil tema oma kodus maksimaalselt täisväärtuslikku elu kuni surmani ning tagada talle väärikas ja rahulik elust lahkumine. Meie meeskond on kokku pannud oma pikaaegsetele kogemustele tuginedes elulõputeekonna toetamiseks vajalikud ning olulised teenusekomponendid.

Pakutavad teenused

Teenuste Hinnakiri

Hinnakiri on aluseks kliendile just tema vajadustest ja soovidest lähtuva teenuspaketi kujundamisel.

Nõustamine koduvisiidil al €45/kord
Nõustamisest algab teie teekond hoolivama ja parema toimetuleku suunas. See sisaldab mh esmast konsultatsiooni kodukülastusega, kus koostame individuaalse hoolduskava, pakume algset nõustamist ning jagame kasulikke abivahendite konsultatsioone.
Nõustamine al €50/h
Saate meie nõustajatega luua lahendusi, mis aitavad teie olukorrale vastu astuda. See pakett hõlmab telefonikonsultatsioone, dokumentide vormistamist, ametiasutustes esindamist, kriisi- ja leinanõustamist, toitumisnõustamist, liikumiskava koostamist, alkoholist ja tubakast loobumise nõustamist, jpm.
Grupinõustamine €90/h
Grupinõustamine (grupi suurus 2-8 inimest) viiakse läbi kas kontaktkohtumisena või veebi teel.  Suuremate gruppide puhul küsi hinnapakkumist.
Koduõe visiit €53,94/kord
Koduõde õpetab kasutama abivahendeid, juhendab ja õpetab pereliikmeid ning pakub toitumisnõuandeid; teeb õendustoiminguid (sh ennetab ja ravib lamatisi ning teeb asendravi; mõõdab vererõhku; ravib haavu ja haavandeid; teeb inhalatsioone ja mõõdab glükomeetriga veresuhkrut); teeb arsti otsuse alusel raviprotseduure (sh eemaldab haavaõmblused; manustab ravimeid; teeb valuravi); pakub vähihaigele sümptomaatilist ravi ja leevendab vaevusi. (hind kujuneb vastavalt Tervisekassa Tervishoiuteenuste loetelule)
Hooldustöötaja visiit al €15/h
Hind kujuneb olenevalt hooldustöö keerukusest. Hooldustöötaja pakub koduvisiitidel vastavalt vajadusele laia valikut teenuseid, sh abi koristamisabi, pesu pesemisel ja voodipesu vahetamisel, kütmisel, toidu ja ravimite toomisel. Samuti aitab hooldaja hügieenitoimingutel, juhendab liikumisel, saadab klienti väljaspool kodu, valmistamistab ja soojendab toidu, põetab voodihaiget, jpm

Lisateenused

Maniküür €20
Pediküür €45
Kulmude värv/kitkumine €10
(koos maniküüri või pediküüriga)
Loovteraapia küsi pakkumist
Transport sõiduautoga
Tallinna ja Harjumaa piires. Sõidu alustamise tasu on €15, edasi €1/km. Ooteaeg €16/h. Isiklik abistaja €15/h.
Tööväline aeg 25%
Nädalavahetustel, ja töövälisel ajal (18:00-09:00) ja riigipühadel lisandub teenuste hinnale 25%.

Miks valida meid

Meiega valid südamerahu

Teenuste Kvaliteet

Meie multidistsiplinaarne meeskond koosneb pädevatest spetsialistidest. Me panustame pidevalt teenuse kvaliteedi tõstmisele läbi meeskonna koolitamise. Me arendame pidevalt oma kompleksteenust ning laiendame lisateenuste võimalusi. Meie teenuse kvaliteedi kinnituseks on koostöö mitmete KOVidega ja riigiasutustega.

Rahulolu Garantii

Me lähtume holistilisest inimkäsitlusest – meile on olulised nii Sinu kui Sinu lähedaste füüsilised, psüühilised, sotsiaalsed ja eksistentsiaalsed vajadused. Viime läbi regulaarselt oma klientide seas anonüümseid tagasiside küsitlusi.

24/7 Koduabi teenus

Me oleme paindlikud teenusevajaduste muutmisel nii ajakavas kui teenusekomponentides.

Lisainfo

Kas tekkis küsimusi?

Käesoleval ajal ei rahasta Tervisekassa Koduhospiits OÜ osutatavaid teenuseid, kuid plaanis on laieneda Tervisekassa lepingupartneriks. Teatud tingimustel rahastavad mõned kohaliku omavalitsuse sotsiaalosakonnad kriisi- ja leinanõustamist või koduhospiitsi kompleksteenust. Teenusele suunamise taotlemiseks pöördu oma KOV sotsiaalosakonna poole.

Pakume kodus hooldusteenust Tallinnas ja lähivaldades vastavalt töögraafikule ja logistilistele võimalustele. Võta meiega ühendust ja küsi, kas ka Sinu piirkonnas.

Meie teenuste lõpphind kujuneb vastavalt individuaalsele teenuskavale ning esmase konsultatsiooni järgselt koostatud hinnapakkumisele.

Koduteenuseid osutame peamiselt Tallinna ja Harjumaa piires. Teenuseid osutame vastavalt töötajate graafikule ja logistika võimalustele. Nõustamisteenuseid, sh abivahendi alast nõustamist, kriisi- ja leinanõustamist, toitumisnõustamist ja liikumise juhendamist, toimetuleku alast nõustamist, sotsiaalnõustamist pakume veebiülesena üle terve Eesti. Telefoninõustamisi osutame lepingulistele klientidele.

Me osutame teenuseid kliendile tema kodus ja majutust ei paku.

Kliendiga sõlmitakse teenusleping ning teenuste eest tasumine toimub arve alusel vastavalt kokkuleppele. Arvet saab tasuda nii ülekandega kui sularahas. Ühekordsete nõustamiste eest väljastatakse ettemaksuarve, pikemaaegse kompleksteenuse korral esitatakse reeglina arve kord kuus eelmisel kuul osutatud teenuste eest. Koostööpartneritele (nt KOV, SKA) esitatakse arve vastavalt koostöölepingule.

Ei leidnud küsimusele vastust?

Konsultatsioon

Tule konsultatsioonile

Meie eesmärk on toetada Sinu iseseisvuse saavutamist ja säilimist ning tõsta Sinu elukvaliteeti. Me töötame Sinuga käsikäes Sinu heaks ning koos Sinu lähedastega lepime kokku, korraldame ja osutame just Sulle vajalikke teenuseid.

Kodune hooldus ja abi Sinu kõigile vajadustele

Lahtiolekuajad

Koduhospiits OÜ
Reg kood: 14458636

© 2024 Koduhospiits